Yeti

DANE FIRMY

 • ul. Długa 44/50 lok 14
 • 00-241 Warszawa
 • telefon: 601084849
 • www.osk-yeti.pl
Siedziba Ośrodka Szkolenia Kierowców Yeti w Warszawie
Baner OSK Yeti  

Marzysz o tym, aby zostać mistrzem kierownicy?

 

Opanować nie tylko w teorii, ale również w praktyce wszystkie zasady jazdy obowiązujące kierowcę?

 

Żaden problem!

 
Z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców Yeti uda Ci się to błyskawicznie!  Wystarczy, że zapiszesz się na kurs prawa jazdy. Tutaj nauczysz się od najlepszych i wyjątkowo cierpliwych instruktorów prawidłowego zachowania się na drodze, bezpiecznej jazdy i odpowiedniego radzenia sobie ze stresem. Nasi instruktorzy to profesjonaliści z wieloletnim, bezwypadkowym stażem za kierownicą i charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego kursanta. W odróżnieniu od innych szkół nauki jazdy, kontakt z instruktorami OSK Yeti nie grozi Ci żadnym traumatycznym przeżyciem.
 
Podczas jazd doszkalających będziesz czuł się bezpiecznie i szybko zyskasz pewność siebie za kierownicą. Nauka będzie jeszcze przyjemniejsza i bezpieczniejsza ponieważ na jazdach doszkalających będziesz jeździł najnowszymi samochodami egzaminacyjnymi marki HYUNDAI I20.  
Samochód egzaminacyjny nauki jazdy.
 
Jeżeli jesteś na początku drogi, kurs prawa jazdy kat. B, OSK YETI w wyjątkowo niskiej cenie od podstaw nauczy Cię prawidłowych zachowań za kierownicą, które pozwolą Ci cieszyć się bezpieczną i przyjemną jazdą. Dzięki profesjonalnie prowadzonym lekcjom jazdy Twoje szanse na zdanie egzaminu diametralnie wzrosną. OSK Yeti to profesjonalni instruktorzy, dobrze nauczeni kursanci i bezpieczeństwo na drodze.

  Kontakt

  Treść wiadomości (wymagane)

  Twój email lub telefon (wymagane)

  Wysyłając formularz akceptujesz regulamin

  Opinie: 2

  1. Marciucha

   Witam
   Świetna szkoła jazdy. Wykłady profesjonalne. Jazdy z Leszkiem to sama przyjemność. Zdane za drugim razem.
   Polecam Wszystkim!!!!!!!