Lwawa

DANE FIRMY

 • ul. Sułkowskiego 12/14
 • 01-602 Warszawa

KONTAKT

 • telefon: 790456111
 • www.lwawa.pl
lwawa mapa

OPIS OSK

Szkoła nauki z siedzibą na Żoliborzu. Blisko placu Wilsona. Zaprasza na kursy prawa kat. B. Wysoka zdawalność egzaminów. Młoda kadra.
 
Kursy prawa jazdy bez kompromisów. My nie skracamy liczby godzin jazdy, a także dbamy o to, aby nauka teorii stała na wysokim poziomie. Jednocześnie potrafimy się dostosować do Waszych możliwości i dysponujemy elastycznymi godzinami pracy.
 
Nauka jazdy na naszych samochodach jest bezpieczna i komfortowa, dzięki utrzymywaniu ich w nienagannym stanie. Jednak tym co nas szczególnie wyróżnia, są wysokie kwalifikacje kadry instruktorskiej. Pozwoli Wam ona rozwijać umiejętności, konieczne do zdania egzaminu za pierwszym razem.
 
Jazda samochodem może być prawdziwą przyjemnością, o ile posiadamy odpowiednie ku temu kwalifikacje. Jeśli nie jesteś pewnym swoich umiejętności, przydadzą Ci się jazdy doszkalające. Pod okiem naszych instruktorów, będziesz mógł szlifować swoją technikę jazdy, wzbogacając ją o wiele nowych i bardzo cennych umiejętności. Dzięki temu na nowo odnajdziesz się na drodze jako jej pełny użytkownik. Nawet daleka podróż w trudnych warunkach nie będzie dla Ciebie straszna, dzięki przygotowaniu w naszej szkole jazdy. Zapraszamy!
   

lusterka_nauka_jazdy

  Kontakt

  Treść wiadomości (wymagane)

  Twój email lub telefon (wymagane)

  Wysyłając formularz akceptujesz regulamin